sídlo spoločnosti, výroba a vývoj:


Arcus International, s.r.o.
Záhradnícka ulica č. 85
930 36 Horná Potôň, okr. Dunajská Streda
IČO: 36 259 829, IČ DPH: SK2021812518
spoločnosť zapísaná v obchodnom registri okresného súdu Trnava, vložka č.: 14755/T


Tel.: +421 31 552-0000
Mobil: +421 905 664 664
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 
web: www.arcusinternational.sk


MAPA:

 Ako nás nájdete?

Horná Potôň leží v okrese Dunajská Streda a to od Bratislavy cca 33 km a od Dunajskej Stredy cca. 10km.  Môžete nás nájsť dvoma spôsobmi, závisí od toho odkiaľ prichádzate. Ak nás chcete navštíviť smerom od Bratislavy, sa držte smerom na Dunajskú Stredu po hlavnej trase až po obec Blatná na Ostrove, kde ešte pred čerpacou stanicou SLOVNAFT (na pravej strane) odbočte do obce do ľava. Odtiaľ chodte smerom na Lehnice až na prvú križovatku v Lehniciach, kde odbočíte do prava smerom na Dunajskú Stredu. Pôjdete rovno až kým prídete do obce Horná Potôň, kde pred reštauráciou ''VILA POTOŇ'' zabočíte do obce do prava. Pôjdete rovno až na križovatku, kde prejdete cez hlavnú cestu do Záhradníckej ulice a cca. po 500 metroch nás nájdete na pravej strane. Popri plote nájdete 6 modrých vlajok s označením našej spoločnosti a reklamný baner s názvom našej spoločnosti.

Zákazníci, ktorí k nám prichádzajú zo severu republiky sa musia držať smerom na Dunajskú Stredu, alebo obec Lehnice a odtiaľ opäť smerom na Hornú Potôň až po reštauráciu ''VILA POTOŇ'', kde je potom postup navigovania už totožný ako je uvedené vyššie. V prípade ak do našej firmy náhodou netrafíte, tak nám zavolajte na vyššie uvedené tel. čísla spoločnosti, kde Vás budeme navigovať.

 

Privítame každého stavebníka, modernizátora alebo architekta, ktorý by si rád pochutnal na firemnej kávičke popri prezentácii našich výrobkov a služieb!