Aluprof MB-78EI je moderný protipožiarny hliníkový systém na výrobu protipožiarnych automaticky posuvných a krídlových dverí s protipožiarnou odolnosťou EI15 až EI30 certifikované švajčiarskymi krídlovými a posuvnými pohonmi TORMAX.

Konštrukcia je navrhnutá z 3-komorových hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostíkom a so stavebnou hĺbkou 78mm. Hliníkové profily sú vybavené rôznymi prvkami vrátane špeciálnych ohnovzdorných vložiek, ktoré zaisťujú požadovanú požiarnu odolnosť a to do triedy EI30. Do tohto systému aluprof MB-78EI, z ktorích vyrábame protipožiarne automatické dvere je možné zasklieť protipožiarne sklá v jednom zložení, alebo v zložení ako izolačné sklo hrúbky až 49mm. Systém bol odskúšaný v inštitúte Rosenheim, ktorý potvrdil vysokú spoľahlivosť a vysokú požiarnu ochranu pred ohňom. Všetky automatické protipožiarne dvere či už v posuvnom, alebo krídlovom prevedení sú navrhnuté s kvalitnými pohonmi švajčiarskej spoločnosti TORMAX, čo potvrdzujú aj naše rozsiahle referencie na celom území našej republiky, ale aj vo svete. Automatické dvere s pohonmi tormax zabezpečujú pre všetky budovy tam kde sú navrhnuté a osadené, rozsiahle pohodlie, bezpečnosť a hlavne spoľahlivosť. Preto si dovoľujeme tvrdiť, že naše automatické dvere  patria do TOP kategórie automatických dverí, o čom sa môžete aj osobne presvedčiť u našich zákazníkov.

Automatické požiarne dvere

Protipožiarne automatické dvere vyrábame z tohto systému v jednokrídlovom a dvojkrídlovom prevedení krídieľ. Požiarne automatické dvere ako aj ostatné naše hliníkové a oceľové výrobky vyrábame na kvalitných nemeckých cnc strojoch značky elumatec a preto sú výsledkom výstupu z výroby kvalitné a spoľahlivé výrobky pre konečného užívateľa. Tieto ohňovzdorné dvere, ktoré sú automatizované pohonmi tormax, vieme kedykoľvek ďalej dopĺňať a konfigurovať na požadované vlastnosti doplnením vstupných a výstupných modulov. Preto sú naše automatizované protipožiarne dvere vhodnou voľbou do najnáročnejších objektov, kde si môžete byť istý, že Ste od nás dostali automatizovaný a protipožiarny systém, ktorý v prípade potreby kedykoľvek vieme prekonfigurovať na Vami požadované vlastnosti.

Všetky naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny a požiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

Vykonávame aj kontroly požiarnych uzáverov podľa VYHLÁŠKY č. 478/2008 Z.z. Ministerstva vnútra Slovenskej republiky.

 

krátka video prezentácia - protipožiarne dvere