Vchodové celohliníkové dvere sú už v dnešnej dobe súčasťou každého moderného objektu či rodinného domu. Vchodové dvere môžu v každej budove, vile či domčeku dodať niečo výnimočné, krásne ale aj bezpečný pocit. Naše dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, dizajnové vstupné hliníkové dvere môžu vyvolať obdivuhodné pohľady okoloidúcich a susedov. Práve preto nevnímame vchodové dvere len ako stavebný prvok. Či už sa rozhodnete pre hliníkové vchodové dvere so sklenenou výplňou alebo hliníkové vchodové dvere s hliníkovou výplňou, robíme všetko preto, aby sme aj tie Vaše vchodové dvere povýšili na umenie.

Kvalitné a bezpečné vchodové dvere

ARCUS vchodové hliníkové dvere spájajú v sebe neopakovateľný dizajn, dokonalú kvalitu, luxus, oku lahodiace tvary a nekonečný sortiment. Či už sa necháte rozmaznávať luxusnými a vysokokvalitnými hliníkovými vchodovými dverami zo série AD a AP s priznaným alebo skrytým krídlom, alebo siahnete na dvere s automatickým otváraním, necháte sa inšpirovať s nádhernými ručne robenými sklami, odlíšite sa nápaditými hliníkovými dverami tak, že Vaše vchodové dvere Vás budú tešiť a inšpirovať po celý zvyšok života. Všetky vchodové dvere štandardne vyrábame so 4ks závesných priznaných pántov, ale na požiadanie aj so skrytými pántami pre vyššiu stabilitu a bezpečnosť. Hliníkové dvere sú vybavené 20mm vysokým hliníkovým prahom s tepelne prerušeným mostíkom v prevedení s povrchovou úpravou hliníkový elox. Vchodové dvere vyrábame v rôznych prevedeniach kovaní a vieme ich vybaviť troj a viac bodovými zámkami od nemeckej spoločnosti winkhaus, samozatváračom, čítačkou otlačkou prstou, dennou strelkou atď. podľa priania zákazníka. Každé dvere vieme podľa želania vyrobiť v jednokrídlovom či dvojkrídlovom prevedení ako aj so svetlíkmi.

Vstupné hliníkové dvere vyrobené v našej spoločnosti môžeme definovať vlastnosťami ako sú bezpečnosť, dizajn, jednoduchá obsluha, spoľahlivosť, komfort, vysoká tepelnoizolačná a zvuková izolácia. Všetky dvere sa v našej spoločnosti vyrábajú na cnc strojoch so 100% presnosťou a po nainštalovaní je každý vstup do budovy či domu  jedinečný a ladí so všetkými súčasťami architektúry budovy.

 

Dverné dekoračné hliníkové výplne typu AD nájdete v priloženom katalógu!

 

Dverné dekoračné hliníkové výplne typu AG nájdete v priloženom katalógu!

 

Dverné dekoračné hliníkové výplne typu AP nájdete v priloženom katalógu!