KVALITA BEZ KOMPROMISOV!
Spoločnosť Arcus International, s.r.o. vyrába vchodové dvere z hliníkových profilov v rôznych dizajnových prevedeniach a s výbavou podľa želania zákazníka v tých najrôznejších modeloch. Všetky nami vyrobené vchodové dvere sú ´´umeleckým´´ výtvorom, nakoľko predstava každého zákazníka je individuálna, dokonca veľmi rozmanitá.

Vchodové dvere vieme na požiadanie zákazníka vyrobiť v akejkoľvek farbe podľa RAL stupnice, dokonca aj vo farbách štrukturovanom prevedení. Všetky naše dvere majú štandardne 4ks pántov, ktoré sú povrchovo ľadené v tej istej farbe ako samotné vchodové dvere, sú vybavené s hliníkovým prahom výšky 20mm s tepelne prerušeným mostíkom vo farbe prírodný elox. Hliníkové vchodové dvere Vám podľa želania vieme vyrobiť s jednobodovým, trojbodovým alebo sedem bodovým jazyčkovým prípadne valčekovým zámkom, rôznymi typmi kľučiek alebo madiel, samozatváračom atď. V poslednej dobe sa veľmi rozšírili vchodové hliníkové dvere s prekrytým krídlom z exteriéru, alebo aj z interiéru, kde v zavretom stave dverí vidíte iba zárubeň dverí a výplň krídla. Samozrejme vchodové dvere vyrábame nielen pre rodinné domy, ale aj pre iné komerčné účely ako sú polyfunkčné domy, panelové domy, nákupné strediská, obchody, firmy, letiská atď. Kedže všetky vchodové dvere vyrábame na zákazku pre každého zákazníka šité na mieru, vieme ich vyrobiť aj v kombinácii so svetlíkmi rôznych veľkostí a tvarov. Svetlíky vieme zasklieť dokonca izolačným trosklom aj v nepriehľadnej verzii (mliečne, rôzne vzory, atď.) a pre vyššiu bezpečnosť aj s bezpečnostným sklom.

Vchodové dvere vyrobené v našej spoločnosti môžeme definovať vlastnosťami ako sú bezpečnosť, dizajn, jednoduchá obsluha, spoľahlivosť, komfort, vysoká tepelnoizolačná a zvuková izolácia.

Vchodové dvere

Bezpečnosť. Tesnosť. Pohodlie. Všetko, čo vám zámok vchodových dverí musí zaistiť.
Dvere bezpečne uzavrieť a ponúknuť pohodlie a tesnosť - presne to môžete očakávať od nového automatického viacbodového zámku Winkhaus. V mechanickom vyhotovení autoLock AV3 a vyhotovení s motorom blueMatic EAV3 sa uzamykací systém s inovatívnym tesniacim prvkom a praktickým mechanickým vrátnikom s denným a nočným režimom zámku prispôsobí vašim individuálnym požiadavkám. A to doslovne: celkom automaticky.

AV3 - najmodernejšia technika vo dverách.
Ponúka bezpečnosť: Automatický viacbodový zámok Winkhaus zamkne pri zatvorení dverí automaticky bez toho, aby ste ešte museli uzamykať kľúčom. Ponúka pohodlie: Ak chcete dvere na určitý čas nechať odomknuté, napr. na vnesenie nákupov, aktivujete jednoducho pohodlne mechanický vrátnik a dvere budete môcť otvárať aj zvonku bez použitia kľúča. Tak tesné: už nijaký neželaný prievan, žiadne predčasné prehnutie dverí. Nový tesniaci prvok je prísľubom veľmi vysokej odolnosti.

Pred čím sa však dverové zámky Winkhaus nikdy neuzatvárajú, sú inovácie.
Priekopnícky duch v najrýdzejšej forme poháňa firmu Winkhaus už približne 160 rokov. V osemdesiatych rokoch minulého storočia viedol k vývoju až dodnes používanej osvedčenej formy bezpečnostného háku. Potom nasledovali kovania z ocele zamerané na maximálnu ochranu pred vlámaním, úsporu energie a pohodlie používateľa. Vďaka modulárnemu vybaveniu produktov sa dajú prispôsobiť najrôznejším požiadavkám. A čo ešte nie je k dispozícii, to Winkhaus už určite vyvíja.

Dostupné v 2 vyhotoveniach
Mechanická verzia: autoLock AV3
Motorická verzia: blueMatic EAV3

Toto sú naše novinky! Všetky výhody na jeden pohľad.

Nový pár bezpečnostných hákov.
Nemeň osvedčené, pridaj vylepšené: Nový automatický viacbodový zámok obsahuje masívny bezpečnostný hák, ktorý sa automaticky a bez potreby otočiť kľúčom vysunie a vojde hlboko do protiplechu. Takto sa dvere uzamknú už pri jednoduchom zavretí a výrazne sa sťaží vylomenie dverí. Vďaka kombinácii s novovyvinutým tesniacim prvkom krídlo dverí ešte lepšie zapadne do rámu v správnej polohe, čím chráni pred vplyvmi počasia.

Vylepšené utesnenie vo dverách.
„Ťahá tu.“ Túto vetu budú používatelia zámkov autoLock AV3 alebo blueMatic EAV3 hovoriť už iba zriedka. Pretože vďaka dynamickému prítlaku zabezpečenému novo vyvinutým tesniacim prvkom dvere aj po rokoch správne sedia v ráme a sú utesnené. Dverami sa ľahko manipuluje a možno ich odomknúť jednoducho a bez námahy. Lepšie utesnenie pri menšej námahe? To znie ako výrobok Winkhaus.

Magnetický spúšťač v strede dverí
Pri pohľade na vchod do domu si človek vytvára prvý dojem o dome samotnom. A nenahnevá vás, ak vám strelka zámku pri nárazoch pri otváraní a zatváraní dverí poškrabe rám dverí? Inovatívne zámky AV3 tento problém hravo vyriešia. Magnetický spúšťač umiestnený v strede dverí aktivujte jazýček len vtedy, keď už krídlo dverí správne zapadlo do rámu.

Nový mechanický vrátnik
Či ho už nazvete gombík, knoflík, tlačítko alebo mechanický vrátnik s denným a nočným režimom, vždy to bude modrý prepínač s praktickou funkciou, vďaka ktorej môžete dvere otvoriť zvonku veľmi jednoducho aj bez kľúča: Winkhaus ako doposiaľ jediný výrobca automatických viacbodových zámkov ponúka tento vrátnik v kombinácii s párom bezpečnostných hákov a možnosťou obsluhy jednou rukou. Stačí jeden dotyk a potom nech sa páči: Ráčte vstúpiť!

autoLock AV3. Masívny bezpečnostný hák - zaručená bezpečnosť a istota. Odporúča kriminálna polícia.
Ak ste sa už niekedy ponáhľali na schôdzku a v behu ste si uvedomili, že ste zabudli zamknúť dvere, potom je toto riešenie dôvodom na spokojné vydýchnutie. Pretože už základná verzia autoLock AV3 vám dvere automaticky uzamkne - bezpečne a tesne. To všetko vďaka masívnemu bezpečnostnému háku, ktorý sa aj bez pritlačenia a otočenia kľúčom zasunie do polohy, v ktorej dvere vždy bezpečne uzamknú.

Ak chce mať niekto pred cestou na dovolenku alebo dlhším pobytom mimo domu ešte viac pocitu bezpečnosti a istoty, aktivuje si jediným otočením kľúča funkciu Holiday Lockout, čím zabráni otvoreniu dverí stlačením kľučky zvnútra. A potom už len: užite si príjemnú dovolenku!

Winkhaus Plus

 • Nový pár bezpečnostného háku a tesniaceho prvku pre vyššiu bezpečnosť a dynamický prítlak + Ľahká manipulácia s dverami napriek vysokému stupňu utesnenia
 • Magnetický spúšťač minimalizuje možnosť poškrabania rámu dverí
 • Funkcia ochrany bráni pribuchnutiu dverí pri vysunutých bezpečnostných hákoch
 • Funkcia Holiday Lockout ešte zvyšuje bezpečnosť dverí

Ešte väčšie pohodlie pre vás. K tomu čo potrebujete dávame ešte trochu viac. Doplnkové vybavenie dverí pre vaše pohodlie.
Inovatívny mechanický vrátnik s denným a nočným režimom ovládateľný jednou rukou oneTouch pre automatický viacbodový zámok autoLock AV3 je často láska na prvé zakliknutie. Pretože na obsluhu vrátnika naozaj stačí jeden klik. Napríklad pri nákupe na celý týždeň: Máte doslovne preplnené ruky, vykladáte z auta nákupné tašky, nosíte ich do domu a z domu zase vynášate nepotrebné obaly von – mechanický vrátnik vám to umožní aj bez použitia kľúča. Dvere totiž otvoríte zvonku bez použitia kľúča.

Toto ponúka iba Winkhaus: Prvýkrát ponúka Winkhaus na trhu aj špeciálnu kombináciu funkcie oneTouch mechanického vrátnika spolu s rozšíreným párom bezpečnostných hákov! Pomocou modro vyznačeného prepínača a symbolov „zamknuté“, resp. „otvorené“ zabránite tomu, aby dvere zostali nechcene otvorené a zároveň budete pri neaktivovanom prepínači režimu profitovať ešte aj zo všetkých výhod kombinácie bezpečnostného háku a tesniaceho prvku. Dostupné pre autoLock AV3 (mechanická verzia) a blueMatic EAV3 (elektromechanická verzia).

Ďalšie zvýšenie vašej bezpečnosti vám ponúka dverový obmedzovač otvorenia. Ak niekto nečakane zazvoní, je dobré neotvárať dvere úplne. Stabilný obmedzovač otvorenia dverí vám umožní otvoriť dvere len na kúsok tak, aby osoba zvonku nemohla vniknúť dovnútra. Napriek tomu môžete robiť všetko: Pozdraviť sa, porozprávať sa a - ak je to nutné - neželanú osobu poslať preč. Ďalšia výhoda: Vďaka umiestneniu vo „výške dospelého“ zabraňuje obmedzovač otvorenia napr. aj tomu, aby malé deti nebadane opustili dom! Jeho skryté kovanie potom odomyká ako zvyčajne pri otváraní dverí zvonku kľúčom a zvnútra odistením po otočení gombíka. Dostupné pre autoLock AV3 (mechanická verzia).

Winkhaus Plus
Mechanický vrátnik s denným a nočným režimom

 • Inovatívny prepínač režimu ovládateľný jednou rukou pre flexibilné vojdenie do domu a vyjdenie z neho
 • Ľahko identifikovateľný prepínač vrátane symbolov „zamknuté“/“otvorené“
 • Dá sa použiť aj pri iných viacbodových zámkoch Winkhaus, ako napr. HookLock, easyLock

Dverový obmedzovač otvorenia

 • Možnosť doplnenia o dverový obmedzovač pre cielenú kontrolu nad vstupom osôb cez vchodové dvere
 • Otvára len na malú medzeru a chráni pred votrelcami
 • Dverový obmedzovač otvorenia môžete pohodlne otvoriť zvonku kľúčom

blueMatic EAV3. Automaticky uzamkne. Cez diaľkové ovládanie odomkne. Pohodlie budúcnosti.
Ak chcete okrem výhod mechanických automatických viacbodových zámkov zažiť ešte väčšie pohodlie: Nový blueMatic EAV3 dokáže dvere nielen mechanicky uzamknúť, ale ich aj motoricky odomknúť! Predovšetkým v bezbariérových domoch prispôsobených pre potreby starších ľudí, alebo jednoducho vo viacbytovom dome, je motorické ovládanie pre mnohých ľudí nepostrádateľné. Zvnútra otvárate uzamknuté dvere ako zvyčajne pomocou kľučky, zvonku diaľkovým rádiovým ovládaním, odtlačkom prstu, transponderom, bluetoothom alebo inými podobnými prostriedkami. Zabezpečte si aj vy profesionálne vybavenie a získajte bezpečnosť a pohodlie jednoducho už po jednom stlačení gombíka.

Winkhaus Plus

 • Bezdotykové odomykanie domových dverí pomocou motora
 • Kompatibilné s inými výrobkami z palety dverových zámkov Winkhaus
 • Vďaka modulárnej konštrukcii je možné prerobiť autoLock AV3 na blueMatic EAV3 + K dispozícii káblové zostavy Plug‘n Play pre zvyčajnú kontrolu oprávnenosti vstupu(napr. pre odtlačky prstov ekey, Idencom)
 • Ovládateľné všetkými systémami na kontrolu oprávnenosti vstupu (rádiovo, odtlačky prstov, transponder), resp. pomocou bezpotenciálového kontaktu + Jednoduchá elektroinštalácia

 

krátka video prezentácia - dverové kovanie Winkhaus