Automatické dvere

Výroba a Montáž Automatických Dverí na Mieru

Automatické dvere patria medzi najobľúbenejšie a najčastejšie riešenia vstupov (nielen) do komerčných budov. Ich výhodou je, ako už napovedá názov, automatické otváranie a zatváranie. To umožní bezbariérový prístup, ale tiež pomáha pri šetrení energií, keď sa priestor automaticky uzavrie a nedochádza k úniku chladného či teplého vzduchu.

Medzi najčastejšie používané typy automatických dverí patria posuvné, zasúvacie, rolovacie a protipožiarne dvere. Z materiálov sa väčšinou stretávame s oceľovými, sklenenými, prípadne hliníkovými dverami. Bez ohľadu na typ či zvolený materiál, všetky nami vyrábané automatické dvere spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a prísne bezpečnostné štandardy, aby bol váš objekt dokonale chránený.

V prípade, že si neviete zvoliť správny typ alebo materiál, naši kolegovia s dlhoročnými skúsenosťami vám ochotne pomôžu s výberom najlepšieho riešenia pre vaše špecifické potreby. Pri výrobe a montáži automatických dverí používame najmodernejšie technológie a komponenty, ktoré zaistia bezproblémové fungovanie a minimálnu potrebu údržby.

Ku všetkým našim zákazníkom pristupuje individuálne, pretože iba tak možno dosiahnuť spoľahlivé riešenie. Investíciou do automatických dverí z našej ponuky tak získate moderné riešenie, ktoré bude rešpektovať požiadavky na komfort a bezpečnosť, ale aj estetiku priestoru. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes, aby sme mohli pripraviť riešenie na mieru vašim predstavám a potrebám.

Máte záujem o
Automatické dvere?

Alebo