Automatick├ę protipo┼żiarne dvere

V├Żroba a Mont├í┼ż Automatick├Żch protipo┼żiarnych Dver├ş na Mieru

Na┼íe dlhoro─Źn├ę sk├║senosti sa prejavuj├║ nielen v kvalite v├Żrobkov, ale aj ┼í├şrke sortimentu, ktor├Ż z├íkazn├şkom pon├║kame. Jedn├Żm z produktov, na ktor├Ż sme mimoriadne hrd├ş, s├║ automatick├ę protipo┼żiarne dvere, ktor├ę s├║ vhodn├ę k in┼ítal├ícii v┼íade tam, kde si to z├íkonn├ę predpisy vy┼żaduj├║. Dvere s├║ navrhnut├ę a vyroben├ę s oh─żadom na bezpe─Źnos┼ą a ├║─Źinnos┼ą pri zabr├ínen├ş ┼í├şrenia po┼żiaru a dymu, ─Ź├şm chr├ínia ┼żivoty ─żud├ş a ich majetok.

 

Pri n├ívrhu t├Żchto ┼ípeci├ílnych dver├ş bol kladen├Ż d├┤raz na splnenie protipo┼żiarnych a bezpe─Źnostn├Żch noriem, bez ktor├Żch by nemohli spo─żahlivo plni┼ą svoju funkciu. S├║ tak vyroben├ę z materi├ílov odol├ívaj├║cich extr├ęmnym teplot├ím a z├írove┼ł zabra┼łuj├║cim ┼í├şreniu oh┼ła a dymu. To poskytuje v n├║dzovej situ├ícii cenn├Ż ─Źas na evaku├íciu a minimalizuje ┼íkody sp├┤soben├ę po┼żiarom.

Katal├│gy

Katal├│g Tormax automatick├ę dvere

V┼íeobecn├Ż Katal├│g automatick├Ż dver├ş

Dizajn zohr├íva d├┤le┼żit├║ ├║lohu

Protipo┼żiarne automatick├ę dvere s├║ vybaven├ę modern├Żmi senzormi a syst├ęmami, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ ich otv├íranie a zatv├íranie pri po┼żiari. Senzory dok├í┼żu detegova┼ą teplotn├ę zmeny, dym a ohlasovacie zariadenia, ─Źo vedie k okam┼żit├ęmu uzavretiu dver├ş. T├íto technol├│gia poskytuje maxim├ílnu ochranu v┼íetk├Żm, ktor├ş sa v budove nach├ídzaj├║. Popri t├Żchto ┼ípecifick├Żch vlastnostiach, s├║ vybaven├ę ─Ćal┼í├şmi funkciami, ktor├ę pozn├íme z be┼żn├Żch automatick├Żch dver├ş, aby mohli by┼ą bezpe─Źne pou┼ż├şvan├ę aj za ┼ítandardn├Żch situ├íci├ş.

 

Estetika a dizajn hr├í ─Źasto d├┤le┼żit├║ ├║lohu aj pri po┼żiarnych dver├ích, a preto v na┼íich v├Żrobkoch n├íjdete spojenie funk─Źnosti a modern├ęho vzh─żadu, ─Ź├şm dokonale zapadn├║ do ak├ęhoko─żvek prostredia. Samozrejmos┼ąou je farebn├ę a ┼ít├Żlov├ę prisp├┤sobenie, aby sa dokonale hodili k v├í┼ímu priestoru.

V┼íetky nami vyr├íban├ę automatick├ę protipo┼żiarne dvere prech├ídzaj├║ n├íro─Źn├Żmi testami kvality a bezpe─Źnosti. Invest├şciou do nich tak z├şskate ┼ípi─Źkov├Ż v├Żrobok, pokojn├Ż sp├ínok a istotu, ┼że v pr├şpade po┼żiaru je v├í┼í priestor spr├ívne chr├ínen├Ż. Va┼ía bezpe─Źnos┼ą je na┼íou prioritou!

Estetika a dizajn hr├í ─Źasto d├┤le┼żit├║ ├║lohu aj pri po┼żiarnych dver├ích, a preto v na┼íich v├Żrobkoch n├íjdete spojenie funk─Źnosti a modern├ęho vzh─żadu, ─Ź├şm dokonale zapadn├║ do ak├ęhoko─żvek prostredia. Samozrejmos┼ąou je farebn├ę a ┼ít├Żlov├ę prisp├┤sobenie, aby sa dokonale hodili k v├í┼ímu priestoru.

Automatick├ę protipo┼żiarne dvere

Naj─Źastej┼íie ot├ízky

S├║ vyr├íban├ę od n├írezu materialu po obr├íbanie na cnc strojoch, lakovania profilov po kone─Źn├║ mont├í┼ż, tak┼że v┼íetky ├║kony s procesmi v├Żroby ako aj in┼ítal├ície s├║ zn├íme! Nie s├║ prekupovan├ę od niekoho a t├Żm nezn├íme chyby v├Żroby! Nekupujete ÔÇśÔÇÖma─Źku vo vreciÔÇÖÔÇÖ!

Ked┼że v┼íetky diely a komponenty, z ktor├şch vyr├íbame automatick├ę dvere s├║ polo┼żkou skladu na┼íej spolo─Źnosti samotn├║ opravu vieme vykona┼ą do 24 hod├şn! T├║to skuto─Źnos┼ą preukazuj├║ aj na┼íe referencie, nie len ÔÇś’slovi─Źk├í “!

T├Żm, ┼że sa ┼ípecializujeme na v├Żrobu a distrib├║ciu automatick├Żch dver├ş nepozn├íme z├íbrany a vieme V├ím vyrobi┼ą a nain┼ítalova┼ą automatick├ę dvere do akejko─żvek situ├ície a prostredia!

Vieme ich otv├íra┼ą ┼ítandardme na pohybov├ę radary, ale aj ak├Żmko─żvek in├Żm sp├┤sobom napr. bezdotykov├Żmi kartami, ─Źipmi, odta─Źkom prstov, dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm a prep├şna┼ą funkcie aj vzdialene prostredn├şctvom smartf├│nu!

T├Żm, ┼że na┼íe aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od ┼ívaj─Źiarskej spolo─Źnosti TORMAX je kladen├Ż vysok├Ż d├┤raz na prec├şznos┼ą a kvalitu jednotliv├Żch dielov, ─Źo sa prejavuje aj na vysokej bezpe─Źnosti funguj├║cich automatick├Żch dver├ş.

Ponuka
automatick├Żch dver├ş