Protipožiarne dvere a steny aluprof MB-60E EI

Protipožiarne dvere a steny vyrábané z protipožiarneho profilového systému aluprof MB-60E EI je ekonomicky výhodnejšia rada systémov protipožiarnych dverí a stien do protipožiarnej triedy EI30, ktoré sú aj dymotesné. Oproti požiarnemu hliníkovému systému MB-78EI prináša niekoľko predností a výhod. Samotné hliníkové profily sú v pohľadových šírkach a stavebných hĺbkach subtilnejšie a tak požadujú menej priestoru na inštaláciu. Jednoduchšia konštrukcia požiarnych hliníkových profilov pri výrobe a následnej montáži, ktoré tieto protipožiarne dvere, steny a priečky ponúkajú pre investora významnú finančnú úsporu oproti tradičným riešeniam.

Všetky protipožiarne dvere, protipožiarne fasády, protipožiarne automatické dvere ako aj ostatné hliníkové výplne otvorov bez protipožiarnej klasifikácie opracovávame na cnc obrábacom centre od nemeckej spoločnosti elumatec, čím zabezpečujeme pre našich klientov maximálnu presnosť našich požiarnych výrobkov v každom detaile. Všetky protipožiarne dvere, steny, fasády a protipožiarne automatické dvere vyrábame v akýchkoľvek veľkostiach, farebných prevedeniach a s rôznym vybavením príslušenstva podľa priania zákazníka. Krídlové protipožiarne dvere vyrábame v jednokrídlovom ako aj dvojkrídlovom prevedení, prípadne aj s nadsvetlíkom a bočnými svetlíkmi, v rôznych farebných odtieňoch a s rôznou požiarnou odolnosťou, prípadne elektronickou výbavou ako sú snímač odtlačkov prstov, kartové systémy a rôzne prístupové systémy. Jednokrídlové protipožiarne dvere sú vybavené so samozatváračom a pri dvojkrídlových dverách na želanie aj s koordinátorom zatvárania.

Technické parametre:

Protipožiarne dvere štandardne vyrábame so štetinovým tesnením na spodku krídla, alebo automatickým padacím prahom, čím zabezpečíme bezbarierovosť a ideálnu tesnosť. Kovania na protipožiarne dvere môžu byť v rôznych prevedeniach ako sú kľučky, madlá, panikové zámky a hrazdy. Protipožiarne dvere bránia šíreniu ohňa a preto podľa dĺžky času, ktorý má zabrániť jeho šíreniu ich vyrábame s rôznou protipožiarnou odolnosťou od 15 min. až 120 min. Ako výplň protipožiarnych dverí používame certifikované požiarne sklá od rôznych svetových výrobcov, alebo plné protipožiarne výplne, ktoré sú opatrené z vonku aj vnútra vo farebnom vyhotovení podľa priania zákazníka. 

Protipožiarne dvere sa v normálnom stave bez vzniku požiaru používajú ako štandardné krídlové dvere, ale v prípade požiaru musia zabezpečiť uzatvorenie dverného otvoru, kde sú nato určené. Tieto protipožiarne dvere, alebo konštrukcie môžu byť už z výroby vybavené automatickým krídlovým otváračom, alebo už nainštalované mechanické protipožiarne dvere vieme dodatočne automatizovať. 

Správne navrhnutým automatickým pohonom na tieto protipožiarne dvere a vybavením sa tieto mechanické protipožiarne dvere stávajú plne automatickými protipožiarnymi dverami s programovateľnými funkciami podľa želania zákazníka. Protipožiarne dvere inštalujeme po celom území Slovenskej republiky. 

Kedže naša spoločnosť vyrába aj automatické dvere a systémy ich automatizovania, tak patríme medzi spoločnosti, ktoré sú v tejto oblasti veľmi flexibilné. Všetky protipožiarne dvere a konštrukcie dodávame pre našich zákazníkov v čo najvyššej možnej kvalite, aby plnili funkciu tepelnej izolácie, protipožiarnej vlastnosti ak treba tak aj zvukovej izolácie a v neposlednom rade aj dizajnu.

Všetky naše protipožiarne dvere, požiarne okná, steny, fasády a protipožiarne automatické dvere sú certifikované na základe certifikátu č. SK04-ZSV-2357.

Máte záujem o protipožiarné dvere?

Alebo