Automatick├ę dvere TORMAX iMotion

Automatick├ę dvere Tormax

V├ŁROBA A MONT├ü┼Ż AUTOMATICK├ŁCH DVER├Ź TORMAX IMOTION NA MIERU

┼Żivotnos┼ą automatick├Żch dver├ş je ─Źasto dan├í ich pohonom. Pr├íve preto prin├í┼íame na slovensk├Ż trh ├║pln├║ novinku, pohony iMotion od ┼ívaj─Źiarskeho v├Żrobcu TORMAX. Tie s├║ vhodn├ę ako pre line├írne posuvn├ę automatick├ę dvere, tak pre kr├şdlov├ę, karuselov├ę ─Źi protipo┼żiarne. T├íto technol├│gia prin├í┼ía pre z├íkazn├şkov hne─Ć nieko─żko v├Żhod, ktor├ę si podrobne rozoberieme ni┼ż┼íie.

Katal├│gy

Katal├│g Tormax automatick├ę dvere

V┼íeobecn├Ż Katal├│g automatick├Ż dver├ş

Inteligentn├ę funkcie

Inteligentn├ę funkcie syst├ęmu TORMAX iMotion v├Żrazne u─żah─Źuj├║ manipul├íciu a ├║dr┼żbu cel├ęho syst├ęmu. Automatick├ę dverov├ę syst├ęmy sa dok├í┼żu samostatne nastavi┼ą ─Źi pravidelne diagnostikova┼ą. V┼íetky funkcie bud├║cnosti tak m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą u┼ż dnes.

Modul├írnos┼ą

Automatick├ę dvere je mo┼żn├ę v─Ćaka syst├ęmu TORMAX iMotion nastavi┼ą presne pod─ża va┼íich potrieb. Syst├ęm je tvoren├Ż jednotliv├Żmi modulmi, a tak je mo┼żn├ę dosiahnu┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu rie┼íen├ş.

Ekologick├ę rie┼íenie

Automatick├ę dvere so syst├ęmom TORMAX iMotion myslia aj na udr┼żate─żnos┼ą a ┼żivotn├ę prostredie. Syst├ęm kombinuje flexibilitu s oh─żadom na ┼żivotn├ę prostredie a kladie ve─żk├Ż d├┤raz na vysok├║ energetick├║ ├║─Źinnos┼ą.

Spo─żahlivos┼ą rob├ş pou┼ż├şvanie jednoduch┼í├şm

┼ápi─Źkov├í technol├│gia TORMAX iMotion garantuje tich├ę, bezpe─Źn├ę a spo─żahliv├ę nar├íbanie so syst├ęmom. Pon├║ka maxim├ílnu bezpe─Źnos┼ą a minim├ílne servisn├ę n├íklady.

Ekonomick├ę rie┼íenie neza┼ąa┼żuj├║ce rozpo─Źet

Automatick├ę dvere pou┼ż├şvaj├║ce syst├ęm TORMAX iMotion sa vyzna─Źuj├║ dlhou ┼żivotnos┼ąou zni┼żuj├║cou n├íklady na bud├║cu v├Żmenu a spo─żahliv├Ż diagnostick├Ż syst├ęm v─Źas upozorn├ş na potrebu ├║dr┼żby, ─Ź├şm dok├í┼że u┼íetri┼ą nemal├ę n├íklady vznikaj├║ce pri v├Ą─Ź┼íom po┼íkoden├ş.

Automatick├ę dvere TORMAX iMotion

Gal├ęria na┼íich pr├íc

Automatick├ę dvere TORMAX iMotion

Naj─Źastej┼íie ot├ízky

S├║ vyr├íban├ę od n├írezu materialu po obr├íbanie na cnc strojoch, lakovania profilov po kone─Źn├║ mont├í┼ż, tak┼że v┼íetky ├║kony s procesmi v├Żroby ako aj in┼ítal├ície s├║ zn├íme! Nie s├║ prekupovan├ę od niekoho a t├Żm nezn├íme chyby v├Żroby! Nekupujete ÔÇśÔÇÖma─Źku vo vreciÔÇÖÔÇÖ!

Ked┼że v┼íetky diely a komponenty, z ktor├şch vyr├íbame automatick├ę dvere s├║ polo┼żkou skladu na┼íej spolo─Źnosti samotn├║ opravu vieme vykona┼ą do 24 hod├şn! T├║to skuto─Źnos┼ą preukazuj├║ aj na┼íe referencie, nie len ÔÇś’slovi─Źk├í “!

T├Żm, ┼że sa ┼ípecializujeme na v├Żrobu a distrib├║ciu automatick├Żch dver├ş nepozn├íme z├íbrany a vieme V├ím vyrobi┼ą a nain┼ítalova┼ą automatick├ę dvere do akejko─żvek situ├ície a prostredia!

Vieme ich otv├íra┼ą ┼ítandardme na pohybov├ę radary, ale aj ak├Żmko─żvek in├Żm sp├┤sobom napr. bezdotykov├Żmi kartami, ─Źipmi, odta─Źkom prstov, dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm a prep├şna┼ą funkcie aj vzdialene prostredn├şctvom smartf├│nu!

T├Żm, ┼że na┼íe aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od ┼ívaj─Źiarskej spolo─Źnosti TORMAX je kladen├Ż vysok├Ż d├┤raz na prec├şznos┼ą a kvalitu jednotliv├Żch dielov, ─Źo sa prejavuje aj na vysokej bezpe─Źnosti funguj├║cich automatick├Żch dver├ş.

Ponuka
automatick├Żch dver├ş