Automatické krídlové dvere

Výroba a Montáž Automatických krídlových Dverí na Mieru

Automatické krídlové dvere predstavujú praktické riešenie všade tam, kde sa vyžaduje použitie tohto častého typu dverí. Do vášho priestoru je možné namontovať klasické jednokrídlové dvere, ale rovnako aj väčšie dvojkrídlové. Jednoducho presne to, čo budete potrebovať. Ich bezpečnostná funkcia je úplne rovnaká ako pri iných typoch automatických dverí, a tak sú vhodné k montáži do interiérov i exteriérov. Použitie tohto typu zvyšuje komfort a umožňuje vytvorenie bezbariérových prístupov tam, kde by to inak nebolo možné.

 

Automatické krídlové dvere vybavujeme špičkovým švajčiarskym pohonom TORMAX, ktorý môže byť skrytý alebo viditeľný. Na funkciu to však nemá žiadny vplyv, pri oboch typoch získate moderné a spoľahlivé riešenie.

Katalógy

Katalóg Tormax automatické dvere

Všeobecný Katalóg automatický dverí

Použitie:

Viditeľne umiestnený pohon je typický pre dodatočnú montáž, keď sa z klasických manuálne ovládaných dverí stanú automatické. Takto je možné automatizovať prakticky akékoľvek interiérové a exteriérové dvere, vrátane protipožiarnych. Pre overenie možnosti automatizácie nás neváhajte kontaktovať.

Automatické krídlové dvere je možné použiť vo väčšine priestorov vrátane špecifík ako:

Automatické krídlové dvere je možné použiť vo väčšine priestorov vrátane špecifík ako:

Automatické protipožiarne
krídlové dvere

Protipožiarne krídlové automatické dvere predstavujú dôležitý prvok vo vnútri budov, kde poskytujú spoľahlivú ochranu pred šírením ohňa. Tieto dvere sú nevyhnutné pre miesta, kde nemôžu byť inštalované automatické posuvné dvere. Krídlové automatické dvere prichádzajú do hry, keď je potrebná spoľahlivá uzávierka a zároveň schopnosť rýchlo a efektívne reagovať na ohrozenie.

Vďaka technickej precíznosti a použitiu certifikovaných materiálov je možné vyrobiť tieto dvere až do protipožiarnej odolnosti triedy EI 90. To znamená, že dokážu odolávať ohňu až po dobu 90 minút, poskytujúc cenný čas pre evakuáciu a zásah hasičov.

Technické parametre automatických protipožiarnych krídlových dverí sú zárukou ich spoľahlivosti a účinnosti. Tieto dvere môžu mať požiarnu odolnosť v rozpätí EI15 až EI90, a to dokonca s certifikovanými automatickými pohonmi od spoločnosti TORMAX. Tieto parametre ich robia ideálnou voľbou pre miesta, kde je potrebná spoľahlivá a rýchla reakcia na požiarne ohrozenie.

Nech ide o ochranu ľudských životov alebo majetku, protipožiarne krídlové automatické dvere sú klíčovým faktorom v budovách, ktoré kladiu dôraz na bezpečnosť a prevenciu proti šíreniu ohňa.

Automatické krídlové dvere

Galéria našich prác

Automatické krídlové dvere

Najčastejšie otázky

Sú vyrábané od nárezu materialu po obrábanie na cnc strojoch, lakovania profilov po konečnú montáž, takže všetky úkony s procesmi výroby ako aj inštalácie sú známe! Nie sú prekupované od niekoho a tým neznáme chyby výroby! Nekupujete ‘’mačku vo vreci’’!

Kedže všetky diely a komponenty, z ktorích vyrábame automatické dvere sú položkou skladu našej spoločnosti samotnú opravu vieme vykonať do 24 hodín! Túto skutočnosť preukazujú aj naše referencie, nie len ‘’slovičká “!

Tým, že sa špecializujeme na výrobu a distribúciu automatických dverí nepoznáme zábrany a vieme Vám vyrobiť a nainštalovať automatické dvere do akejkoľvek situácie a prostredia!

Vieme ich otvárať štandardme na pohybové radary, ale aj akýmkoľvek iným spôsobom napr. bezdotykovými kartami, čipmi, odtačkom prstov, diaľkovým ovládaním a prepínať funkcie aj vzdialene prostredníctvom smartfónu!

Tým, že naše aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od švajčiarskej spoločnosti TORMAX je kladený vysoký dôraz na precíznosť a kvalitu jednotlivých dielov, čo sa prejavuje aj na vysokej bezpečnosti fungujúcich automatických dverí.

Ponuka
automatických dverí