Manipulátor na sklo

Zasklievanie veľkoformátových a protipožiarnych skiel môže byť zložitou úlohou, najmä pre ich veľké rozmery a váhu. Pre dosiahnutie prvotriednych výsledkov pri práci používame robotický manipulátor na sklo, ktorý prácu výrazne uľahčuje a zvyšuje jej presnosť. Len tak možno docieliť správnu funkciu skiel a špičkový dizajn, ktorý je nevyhnutný pri moderných budovách.

Zasklievanie robotickým manipulátorom, vďaka diaľkovému ovládaniu, umožňuje obsluhe nachádzať sa v blízkosti osadzovaného skla. To zabezpečí citlivú manipuláciu a presné osadenie na miesto určenia bez toho, aby hrozilo riziko poškodenia. Robotický manipulátor na sklo pritom dokáže pracovať vo výške až 4 metre a s hmotnosťou 600 kg, čo výrazne znižuje riziko úrazov pri práci. Jeho šírka je pritom len 820 mm, a tak sa dostane aj do stiesnených priestorov v interiéroch i exteriéroch.

Naši pracovníci sú odborne vyškolení a majú bohaté skúsenosti s obsluhou tohto stroja. Preto vykonávame všetky realizácie s maximálnou presnosťou, ohľadom na detail a spokojnosť našich zákazníkov. Okrem samotného zasklievania ponúkame možnosť prenájmu manipulátora na sklo spolu s obsluhou. V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať a spoločne nájdeme vhodné termíny, ktoré budú viesť k vašej spokojnosti.

Manipulátor na sklo

Galéria našich prác

Máte záujem o manipulátor na sklo?

Alebo