Automatick├ę karuselov├ę dvere

automaticke karuselov├ę dvere

V├Żroba a Mont├í┼ż Automatick├Żch karuselov├Żch Dver├ş na Mieru

Automatick├ę karuselov├ę (oto─Źn├ę) dvere s├║ vhodn├ę do priestorov s pohybom ve─żk├ęho mno┼żstva ─żud├ş, typicky sa jedn├í o n├íkupn├ę centr├í, kancel├írie, nemocnice, hotely, letisk├í a mnoh├ę ─Ćal┼íie komer─Źn├ę priestory. Nielen┼że poskytuj├║ vysok├║ kapacitu pri v├Żmene ─żud├ş, ale tie┼ż vyzeraj├║ moderne, ┼ít├Żlovo a hlavne s├║ bezpe─Źn├ę. Z├írove┼ł pri ich pou┼żit├ş nedoch├ídza k tak ─Źastej v├Żmene tepl├ęho a studen├ęho vzduchu, ─Źo pom├┤┼że u┼íetri┼ą n├íklady za vykurovanie, resp. klimatiz├íciu.

 

Pri v├Żrobe automatick├Żch karuselov├Żch dver├ş vych├ídzame z na┼íich dlhoro─Źn├Żch sk├║senost├ş, a preto pou┼ż├şvame len ─Źasom preveren├ę materi├íly. To zaru─Ź├ş dlh├║ ┼żivotnos┼ą, minim├ílne n├íroky na ├║dr┼żbu a t├Żm prispeje k bezprobl├ęmov├ęm pou┼ż├şvaniu.

Katal├│gy

Katal├│g Tormax automatick├ę dvere

V┼íeobecn├Ż Katal├│g automatick├Ż dver├ş

┼ápecifick├ę vlastnosti automatick├Żch karuselov├Żch dver├ş:

Automatick├ę karuselov├ę dvere

Naj─Źastej┼íie ot├ízky

S├║ vyr├íban├ę od n├írezu materialu po obr├íbanie na cnc strojoch, lakovania profilov po kone─Źn├║ mont├í┼ż, tak┼że v┼íetky ├║kony s procesmi v├Żroby ako aj in┼ítal├ície s├║ zn├íme! Nie s├║ prekupovan├ę od niekoho a t├Żm nezn├íme chyby v├Żroby! Nekupujete ÔÇśÔÇÖma─Źku vo vreciÔÇÖÔÇÖ!

Ked┼że v┼íetky diely a komponenty, z ktor├şch vyr├íbame automatick├ę dvere s├║ polo┼żkou skladu na┼íej spolo─Źnosti samotn├║ opravu vieme vykona┼ą do 24 hod├şn! T├║to skuto─Źnos┼ą preukazuj├║ aj na┼íe referencie, nie len ÔÇś’slovi─Źk├í “!

T├Żm, ┼że sa ┼ípecializujeme na v├Żrobu a distrib├║ciu automatick├Żch dver├ş nepozn├íme z├íbrany a vieme V├ím vyrobi┼ą a nain┼ítalova┼ą automatick├ę dvere do akejko─żvek situ├ície a prostredia!

Vieme ich otv├íra┼ą ┼ítandardme na pohybov├ę radary, ale aj ak├Żmko─żvek in├Żm sp├┤sobom napr. bezdotykov├Żmi kartami, ─Źipmi, odta─Źkom prstov, dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm a prep├şna┼ą funkcie aj vzdialene prostredn├şctvom smartf├│nu!

T├Żm, ┼że na┼íe aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od ┼ívaj─Źiarskej spolo─Źnosti TORMAX je kladen├Ż vysok├Ż d├┤raz na prec├şznos┼ą a kvalitu jednotliv├Żch dielov, ─Źo sa prejavuje aj na vysokej bezpe─Źnosti funguj├║cich automatick├Żch dver├ş.

Ponuka
automatick├Żch dver├ş