Automatické posuvné dvere

automatické posuvné dvere

Výroba a Montáž Automatických Posuvných Dverí na Mieru

Automatické posuvné dvere poskytujú rozsiahle pohodlie a flexibilitu pre jednoduchý bezbariérový prístup osôb do budovy. Sme lídrom v oblasti výroby automatických posuvných dverí na rôzne typy budov a prevádzok. Pri výrobe a montáži si dávame záležať v prvom rade na spokojnosti zákazníkov, ktorú možno dosiahnuť len špičkovými výrobkami, individuálnym prístupom a kvalitným servisom.

Základným predpokladom je výroba na mieru, aby sme dokázali dokonale splniť vaše potreby. Pri výrobe používame CNC obrábacie stroje, čím je zaručená maximálna presnosť. Dvere však musia k budove zapadnúť aj esteticky, o to sa postará lakovanie, kde si možno vybrať akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL. Pri výrobe vychádzame z našich dlhoročných skúseností, a preto používame len časom preverené materiály.

Katalógy

Katalóg Tormax automatické dvere

Všeobecný Katalóg automatický dverí

Automatické Posuvné Dvere pre Rôzne Prevádzky a Účely

Nami vyrábané automatické posuvné dvere nachádzajú svoje uplatnenie v malých prevádzkach, ale sú rovnako vhodné do prostredia, v ktorom prejdú skutočnou záťažou. Medzi také patria letiská, veľké obchodné centrá či kancelárske budovy. Dvere je možné, vďaka pohonom švajčiarskej značky TORMAX, plne automatizovať, nastaviť časy otvárania a zatvárania, napojiť na kamerový alebo dochádzkový systém a mnohé ďalšie funkcie. 

Rovnako je možné nastaviť spôsoby otvárania, ktoré môžu byť plne automatické, na snímače odtlačkov prstov a tváre alebo na čipové karty. Jednoducho všetko pre komfort a bezpečnosť, podľa konkrétnych potrieb danej budovy.

typy automatických posuvných dverí

Automatické posuvné dvere vyrábame na mieru vo viacerých prevedeniach, aby dokonale zapadli do vášho priestoru a rešpektovali jeho špecifiká.

Lineárne
automatické dvere

Teleskopické
automatické dvere

Zaoblené
automatické dvere

Hranaté
automatické dvere

Únikové
automatické dvere

Ďalšie možnosti funkcií

Funkcie, ktorými možno vybaviť nami ponúkané automatické posuvné dvere:

Kde sa hodia posúvné automatické dvere?

Špecifické prostredie si vyžaduje špecifický prístup, a preto sa nebojíme žiadnej výzvy. Automatické posuvné dvere preto vyrábame v mnohých verziách a dokážeme zabezpečiť priestory vyžadujúce jedinečné vlastnosti:

Automatické protipožiarne posuvné dvere

Protipožiarne automatické dvere vyrábame z tohto systému v jednokrídlovom a dvojkrídlovom prevedení krídieľ. Požiarne automatické dvere ako aj ostatné naše hliníkové a oceľové výrobky vyrábame na kvalitných nemeckých cnc strojoch značky elumatec a preto sú výsledkom výstupu z výroby kvalitné a spoľahlivé výrobky pre konečného užívateľa. Tieto ohňovzdorné dvere, ktoré sú automatizované pohonmi tormax, vieme kedykoľvek ďalej dopĺňať a konfigurovať na požadované vlastnosti doplnením vstupných a výstupných modulov. 

Automatické posuvné protipožiarne dvere sa vyrábajú do protipožiarnej odolnosti EI 30

Preto sú naše automatizované protipožiarne dvere vhodnou voľbou do najnáročnejších objektov, kde si môžete byť istý, že Ste od nás dostali automatizovaný a protipožiarny systém, ktorý v prípade potreby kedykoľvek vieme prekonfigurovať na Vami požadované vlastnosti.

Automatické posuvné dvere

Galéria našich prác

Automatické posuvné dvere

Najčastejšie otázky

Sú vyrábané od nárezu materialu po obrábanie na cnc strojoch, lakovania profilov po konečnú montáž, takže všetky úkony s procesmi výroby ako aj inštalácie sú známe! Nie sú prekupované od niekoho a tým neznáme chyby výroby! Nekupujete ‘’mačku vo vreci’’!

Kedže všetky diely a komponenty, z ktorích vyrábame automatické dvere sú položkou skladu našej spoločnosti samotnú opravu vieme vykonať do 24 hodín! Túto skutočnosť preukazujú aj naše referencie, nie len ‘’slovičká “!

Tým, že sa špecializujeme na výrobu a distribúciu automatických dverí nepoznáme zábrany a vieme Vám vyrobiť a nainštalovať automatické dvere do akejkoľvek situácie a prostredia!

Vieme ich otvárať štandardme na pohybové radary, ale aj akýmkoľvek iným spôsobom napr. bezdotykovými kartami, čipmi, odtačkom prstov, diaľkovým ovládaním a prepínať funkcie aj vzdialene prostredníctvom smartfónu!

Tým, že naše aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od švajčiarskej spoločnosti TORMAX je kladený vysoký dôraz na precíznosť a kvalitu jednotlivých dielov, čo sa prejavuje aj na vysokej bezpečnosti fungujúcich automatických dverí.

Ponuka
automatických dverí