Automatické dvere do vlhkého prostredia

Výroba a Montáž automatických dverí do vlhkého prostredia

Po našich dlhoročných skúsenostiach s bežne používanými dverami sme prišli na trh s automatickými dverami špeciálne určenými do vlhkého prostredia. Dvere v miestnostiach s agresívnymi výparmi soli, hygienicky citlivých oblastiach alebo v bazénoch si vyžadujú použitie komponentov so špeciálnou ochranou. Tá zaručí vyššiu odolnosť voči korózii a najmä dlhšiu životnosť. To všetko s ohľadom na vysokú úroveň bezpečnosti a funkčnosti.

Použitie dverí v tomto špecifickom prostredí si vyžaduje použitie pokročilých bezpečnostných funkcií, vrátane senzorov prekážok, ktoré zaistia zastavenie v prípade, že sa v ich dráhe niečo ocitne. To pomáha k minimalizácii rizika nehody alebo úrazu.

Katalógy

Katalóg Tormax automatické dvere

Všeobecný Katalóg automatický dverí

Dizajn zohráva dôležitú úlohu

Špeciálne automatické dvere do vlhkého prostredia sú tvorené motorom a riadiacou jednotkou s krytím IP68, ale aj ďalšími komponentami vyrobenými zo špeciálnej nerezovej ocele. Dvere si vyžadujú pravidelnú kontrolu výrobcom alebo zhotoviteľom, aby bola garantovaná ich správna funkčnosť počas dlhej doby.

Automatické dvere určené do vlhkého prostredia vyrábame najčastejšie v celosklenenom prevedení, čo výrazne uľahčuje ich údržbu. Na želanie je možná výroba v hliníkovom prevedení, aby sme dokonale splnili vaše predstavy. V prípade použitia hliníka ponúkame voľbu akejkoľvek farebnej povrchovej úpravy zo vzorkovníka RAL. Dvere do vlhkého prostredia možno vybaviť rovnakými funkciami ako všetky ostatné bežne používané dvere.

Automatické dvere do vlhkého prostredia

Najčastejšie otázky

Sú vyrábané od nárezu materialu po obrábanie na cnc strojoch, lakovania profilov po konečnú montáž, takže všetky úkony s procesmi výroby ako aj inštalácie sú známe! Nie sú prekupované od niekoho a tým neznáme chyby výroby! Nekupujete ‘’mačku vo vreci’’!

Kedže všetky diely a komponenty, z ktorích vyrábame automatické dvere sú položkou skladu našej spoločnosti samotnú opravu vieme vykonať do 24 hodín! Túto skutočnosť preukazujú aj naše referencie, nie len ‘’slovičká “!

Tým, že sa špecializujeme na výrobu a distribúciu automatických dverí nepoznáme zábrany a vieme Vám vyrobiť a nainštalovať automatické dvere do akejkoľvek situácie a prostredia!

Vieme ich otvárať štandardme na pohybové radary, ale aj akýmkoľvek iným spôsobom napr. bezdotykovými kartami, čipmi, odtačkom prstov, diaľkovým ovládaním a prepínať funkcie aj vzdialene prostredníctvom smartfónu!

Tým, že naše aut. dvere vybavujeme pohonmi a riadiacimi jednotkami od švajčiarskej spoločnosti TORMAX je kladený vysoký dôraz na precíznosť a kvalitu jednotlivých dielov, čo sa prejavuje aj na vysokej bezpečnosti fungujúcich automatických dverí.

Ponuka
automatických dverí