Keď sme v minulosti tvrdili, že životnosť automatických dverí je určený jeho pohonom, tak teraz toto platí viacnásobne. Spoločnosť Arcus International, s.r.o. prináša na slovenský trh úplne novú generáciu pohonov pre automatické dvere od švajčiarského výrobcu TORMAX, revolučné pohony TORMAX iMotion.

Automatické dvere - skutočne spoľahlivé a rôznorodé

Pohony pre automatické dvere od známeho švajčiarskeho výrobcu sú určené nie len pre lineárne posuvné automatické dvere, ale aj pre krídlové, karuselové ako aj protipožiarne automatické dvere. Pre užívateľa prináša táto revolučná technológia mnoho zlepšení! Automatické dvere vyrobené spoločnosťou Arcus International, s.r.o. a vybavené pohonmi a komponentami TORMAX iMotion sú totiž:
 
Inteligentné - TORMAX iMotion® automatické dvere Vám ponúkajú viac možností
Automatické dvere iMotion TORMAX iMotion je produkt novej generácie prispôsobiteľného automatického dverového systému. Jeho inteligentné funkcie zaručujú neuveriteľne jednoduché narábanie so systémom. TORMAX iMotion automatické dverové systémy sa sami pravidelne kontrolujú, a dokonca aj nastavajú. Vyskúšajte už dnes mnohé z možností, ktoré sa budú požadovať až v budúcnosti:
• Samonastaviteľná kontrolná jednotka so všetkými komponentmi a senzormi. Automatické rozpoznávanie hmotnosti dverí, otvárajúcich sa široko a rýchlo.
• Trvalé vykonávanie a optimalizácia meniacich sa operačných podmienok, ako sú opotrebovanie, teplota, špina a počasie. Permanentná kontrola bezpečnostných senzorov a zámku.
• Nastaviteľná konfigurácia štandardnej operačnej jednotky s rovnakým operačným a servisným programom pre všetky typy automatických dverí v jednej budove.
 
Modulárne - TORMAX iMotion® automatické dvere narastajú spolu s Vašimi požiadavkami
Automatické dvere iMotion S riadením TORMAX iMotion si nastavíte svoje automatické dvere presne podľa svojich požiadaviek. Celý systém tvoria malé časti – moduly, a preto môžete dosiahnuť širokú škálu riešení. Výhodou produktu je prekvapujúca flexibilita pri plnení akýchkoľvek požiadaviek a nárokov:
• Široký sortiment komponentov na úpravu systému.
• Zdvojnásobenie rýchlosti nastavenia zákaznícky špecifických štandardov, ako sú doby otvárania a rýchlosti pre viaceré dverové systémy vďaka ukladaniu do pamäti na konfiguračných kartách.
• Ultra jednoduchá náhrada alebo dodatočná výmena vďaka rovnakému dizajnu všetkých jednotiek: rovnaká kontrolná jednotka pre rôzne typy automatických dverí, užívateľské prepojenie a konfiguračné karty.
 
Ekologické - TORMAX iMotion® automatické dvere chránia energiu a životné prostredie
Automatické dvere iMotion TORMAX iMotion myslí aj na životné prostredie. Systém kombinuje maximálnu flexibilitu a závislosť s kritériami potrebnými na udržanie životného prostredia. Preto kladieme dôraz na energetickú účinnosť a ochranu životného prostredia:
• Sleep-mode s minimálnou spotrebou pohotovostnej energie a automatické prispôsobenie energie počas pohybu dverí. Dynamický pohyb automatických dverí na minimalizáciu straty energie potrebnej na chladenie alebo vyhrievanie budovy.
• Všetky komponenty spĺňajú RoHs štandardy. Nie sú použité žiadne rizikové materiály, ako sú olovo, ortuť a šesťmocný chróm.
• Približne 96 % komponentov je recyklovateľných.
 
Spoľahlivé - TORMAX iMotion® automatické dvere robia Váš život jednoduchším
Automatické dvere iMotion TORMAX iMotion s robustnou špičkovou technológiou garantuje tiché, bezpečné a spoľahlivé narábanie s dverovým systémom vďaka najmodernejšej technológii. Systém ponúka maximálnu bezpečnosť s minimálnymi servisnými nákladmi. Investujte teraz do osvedčenej kvality a vysokého komfortu:
• Takmer nijaké komponenty, ktoré sa dajú znehodnotiť, napr. bezkontaktný motor bez ozubeného prevodu s dlhodobou živnosťou.
• Pretrvávajúca kontrola bezpečnosti so zabudovanou údržbou systému na dosiahnutie maximálnej bezpečnosti.
• Výrazne dlhý životný cyklus – dokonca aj pri veľmi častom používaní. Milión cyklov navrhnutých podľa štandardov je mnohokrát prekonaný – niektoré dvere spravia viac ako 10 miliónov cyklov bez jedinej poruchy.
 
Ekonomické - TORMAX iMotion® automatické dvere chránia Vaše investície
Automatické dvere iMotion TORMAX iMotion vytvára zásadnú redukciu v životnom cykle Vašich investícií do automatických dverových systémov. Úžitok dosiahnete v každom smere – od individuálnej tvorby cien až po extrémne užívateľsky príjemný manažment a zabudovaný včas varujúci systém. Úžitok od plánovania až do konca:
• Cenotvorba založená na individuálnych požiadavkách zákazníka a možnosť jednoduchých a rýchlych ekonomických vylepšení.
• Jednoduchá údržba vďaka modulových komponentom a rovnaké princípy pre všetky dverové systémy.
• Výhodný životný cyklus nákladov ako základ na zvýšenie spokojnosti zákazníka a predlžovanie partnerstiev na dlhé roky.
TORMAX iMotion automatizačné riešenia sú rozvíjané a permanentne vylepšované pre všetky druhy automatických dverí krok za krokom. To umožňuje náklady prestavania logicky a ekonomicky optimalizovať a nové výrobky perfektne nastaviť pre rozdielne potreby použitia.

 

Katalóg automatických dverí (posuvné, krídlové, karuselové, do vlhkého prostredia, protipožiarne)